Міжнародний волонтерський досвід у Румунії

Цього літа, 17 червня-5 серпня, студент групи ІПЗ-21 Грабков Роман взяв участь у міжнародній волонтерській програмі European Solidarity Corps (ESC) в Румунії. Наш студент приєднався до румунської організації GreenTin, місією якої є просування неформальної освіти в сільських районах північної Румунії.

Протягом цього час він працював у школі в регіоні Марамуреш, організовуючи освітні заходи для дітей віком від 8 до 15 років. Ця програма дала можливість нашому студенту не лише застосувати свої знання на практиці, але й збагатити свій досвід у міжкультурному середовищі.

Ось що розповідає наш студент про свій досвід:

“Цей волонтерський досвід навчив мене цінувати культурне різноманіття, адаптуватися до нових умов та ділитися своїми знаннями з іншими. Особливо запам’яталася організація тематичного дня про історію країн та культур, де я мав змогу представити Україну. Робота в міжнародній команді волонтерів дала мені чудову можливість вдосконалити англійську мову та познайомитися з культурами різних країн. Крім того, я вивчав румунську мову та культуру, досліджував регіон та країни ЄС. Про цю чудову можливість дізнався від відправляючої організації NGO Stella. Ця організація постійно публікує інформацію про міжнародні молодіжні проекти у своїх соціальних мережах. Процес подачі складався з декількох етапів: заповнення форми, написання мотиваційного листа та проходження співбесіди Я дуже вдячний за цю можливість зробити внесок у життя молодих людей і спостерігати, як вони досліджують світ навколо себе. Волонтерство та наставництво – чудові способи підтримки та розширення можливостей наступного покоління.”

Ми підтримуємо Романа та його активну громадянську позицію! Такі ініціативи не лише збагачують особистий досвід студентів, але й сприяють формуванню позитивного іміджу нашого університету та кафедри на міжнародній арені. Ми віримо, що такий досвід є невід’ємною частиною сучасної вищої освіти та допомагає нашим студентам стати конкурентоспроможними фахівцями на глобальному ринку праці.