10 квітня Хмельницький ІТ Кластер та компанія WINSTARS.AI організували лекції “Introduction to Artificial Intelligence: Exploring the Future of Technology” по штучному інтелекту!
Студенти груп ІПЗ-20, ІПЗ-21 відвідали лекцію та поділилися своїми враженнями
Віктор Василик : Відвідав лекцію від компанії WINSTARS.AI, було цікаво послухати про різні класифікації штучного інтелекту. Найбільш цінним вважаю, було висвітлення проблем з якими стикаються розробники AI та в яких випадках не можна використовувати LLM. Корисно було почути також про етичні та юридичні питання. Сподіваюся, що будуть наступні лекції, вже на сходинку вище.
Іван Хоптяр : Ця конференція про штучний інтелект виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною подією. На конференції було представлено широкий спектр тем, починаючи від фундаментальних досліджень у галузі машинного навчання до практичних застосувань штучного інтелекту в медицині, фінансах, автономних системах та інших сферах. Особливу увагу приділили етичним питанням, пов’язаним з використанням AI, що виявилося дуже актуальним у світлі швидкого розвитку технології. Спікер виступав з цікавими та інноваційними доповідями, розкриваючи перед учасниками нові ідеї та підходи до розв’язання складних завдань в галузі штучного інтелекту. Також важливою була можливість задати свої питання до спікера, та подискутувати на різні теми. Загалом, конференція виявилася дуже корисною та інформативною подією. Я дуже вдячний організаторам за цю можливість і надіюсь на подібні заходи у майбутньому.
Денис Кваснюк: Спікер детально описав роботу найвідоміших нейромереж, пояснюючи принципи їх навчання та те, як їм вдається досягати таких вражаючих результатів. Він також поділився досвідом розробки нейромереж у своїй компанії, розкриваючи нюанси та виклики, з якими стикаються дослідники. Загалом, ця лекція значно розширила мої знання про штучний інтелект та дала мені чітке уявлення про нейромережі та їхні можливості.
Денис Паламарчук: Я мав можливість взяти участь у онлайн-лекції про штучний інтелект, організованій Хмельницьким ІТ кластером у співпраці з компанією WINSTARS.AI. Під час цієї заходу один з розробників штучного інтелекту розкривав фундаментальні аспекти нейромереж та їх різноманітних типів. Лектор звернув особливу увагу на принципи функціонування найбільш відомих нейромереж і розкрив те, як саме вони навчаються, щоб досягти такого вражаючого масштабу, а також навів приклади розроблених нейромереж саме його компанією та які основні нюанси виникали при розробці. Загалом, дана лекція мені сподобалась, адже я більш глибше дізнався про АІ.
Влад Мантур: Відгук по лекції по АІ від ІТ Кластера: Вміст лекції містив лише базову інформацію, пов’язану з ШІ. Описувалось що таке ШІ, його історія, які їх види бувають і де вони застосовуються. Велика частина інформації уже подавалась на першому семестрі 4-го курсу, тому можливо данна інформація буде більш корисною для 1-2 курсів. Руслан, який презентував інформацію, дійсно розуміється на своїй справі, так як інформацію і приклади явно надавав не читаючи, з голови. Але саме декламування було трішки монотонним.