Акредитація освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення»

У Хмельницькому національному університеті розпочинає роботу експертна група з акредитації освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» за рівнем вищої освіти магістр

Із 05 по 07 жовтня 2021 р. у Хмельницькому національному університеті із використанням технічних засобів відеозв’язку працюватиме експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з акредитації  освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» за рівнем вищої освіти магістр.

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 1613-Е від 20 вересня 2021 р. до складу експертної групи увійшли:

Жирова Тетяна Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки (Київський національний торговельно-економічний університет) – керівник експертної групи;

Сенів Максим Михайлович, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення (Національний університет «Львівська політехніка»);

Букреєв Дмитро Олександрович (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, здобувач вищої освіти)

Із програмою роботи експертної групи можна ознайомитися за посиланням.

Звертаємо увагу, що згідно з програмою роботи експертної групи 5 жовтня 2021 р. о 16.30 заплановано відкриту зустріч, куди запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу. Зустріч відбуватиметься на платформі Zoom.

Підключитись до конференції Zoom можна за покликанням: